Kadry i płace – Goleniów, Nowogard, Świnoujście, Wolin – Akces

Czynności kadrowo – płacowe, to bez wątpienia jedne z tych usług, jakimi powinno zająć się profesjonalne biuro rachunkowe, które w wachlarzu usług, taką właśnie ofertę posiada. Prowadząc firmę, w której zatrudnia się pracowników, takie usługi są niezbędne i na pewno warto oddać je w ręce osób, które się na tym po prostu doskonale znają.

I tutaj wychodzi Państwu naprzeciw nasze biuro rachunkowe Akces, które w ramach prowadzonej księgowości, oferuje także kadry i płace. Są to usługi obejmujące niezwykle szeroki zakres obowiązków, którym jesteśmy w stanie sprostać, w pełni realizując powierzone nam zadania. Każda firma to zupełnie inne działania i inny zakres prac, ale w każdym przypadku, to pełen profesjonalizm i kompleksowe działania w zakresie usług kadrowo – płacowych. Działamy na terenie takich miast, jak: Goleniów, Świnoujście, Nowogard, jak również i Wolin. Chcąc powierzyć nam swoje kadry i płace – jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji.

Reprezentacja Klienta

przed organami administracji publicznej, atrakcyjne ceny

Profesjonalna obsługa

podatkowa, finansowo księgowa oraz kadrowo płacowa, elastyczny czas pracy

Wiedza

doświadczenie, zaangażowanie, Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów

Co oferujemy

Wachlarz naszych usług jest niezwykle szeroki, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Kluczowym zadaniem, jakie realizujemy w ramach usług kadry i płace jest prowadzenie i zarządzanie dokumentacją pracowniczą danej firmy. Każdy pracownik, który zostaje zatrudniony w danej firmie, posiada akta osobowe. Obejmują one wiele dokumentów i wiążą się z realizacją konkretnych działań. W grę wchodzą tutaj umowy i wszelkie do nich aneksy, wykonanie badań lekarskich, wnioski urlopowe i zwolnienia lekarskie, ale także i listy płac, rozliczenia czasu pracy i wynagrodzenia. Każdy specjalista, który zajmuje się kadrami i płacami ma więc za zadanie prowadzić całą taką dokumentację zgodnie z przepisami, które określone są w Kodeksie Pracy.

W ramach naszych usług, realizujemy więc takie działania, jak:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • dokonywanie rozliczeń podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań
  • tworzenie pism urzędowych
  • współpraca z instytucjami państwowymi
  • mobilizowanie pracowników do pracy: systemy premiowania, nagrody motywacyjne

Wybierając współpracę z naszym biurem rachunkowym w Goleniowie, Świnoujściu, w Nowogardzie czy w mieście Wolin, oddają Państwo w nasze ręce swoją firmę i jej pracowników, a naszym zadaniem jest realizacja w pełni usług, które dotyczą właśnie tych pracowników firmy i które to są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami, a także z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Bo jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Mamy grono klientów, które nam zaufało i jest z nami od lat. Cieszymy się bardzo dobrymi opiniami wśród odbiorców naszych usług. Działamy kompleksowo i na najwyższym poziomie. Współpracujemy zarówno z małymi, jak również z dużymi firmami oraz spółkami. Kodeks pracy mamy opanowany do perfekcji i zawsze wykonujemy działania obejmujące kadry i płace zgodnie z obowiązującymi z nim przepisami.

Jesteśmy dla Państwa na terenie Goleniowa, wykonujemy usługi obejmujące kadry i płace w Świnoujściu, w Wolinie i w Nowogardzie.

Dlaczego możesz nam zaufać

Zgłoś się już dziś

Jeśli nie mają Państwo jeszcze nikogo, kto mógłby poprowadzić kadry i płace w Państwa firmie, to bez wątpienia jesteśmy bardzo dobrym wyborem. Dla nas najważniejszy jest klient i na to właśnie stawiamy, dlatego też zachęcamy bardzo serdecznie do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Chcąc wzbudzić Państwa zaufanie, od początku działamy kompleksowo i na najwyższych obrotach, będąc zawsze tam, gdzie tylko nas Państwo potrzebują. Z naszymi specjalistami od kadr i płac, ten aspekt prowadzenia firmy z pewnością będzie realizowany na najwyższym poziomie. Zapraszamy.