Szkolenia BHP – Goleniów, Nowogard, Świnoujście, Wolin – Akces

BHP jest to zbiór zasad, które związane są z określeniem sposobu wykonywania określonej pracy. Głównym założeniem Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest zapewnienie osobom, które w danym miejscu są zatrudnione, odpowiednich dla nich warunków pracy. Każdy pracodawca jest zobowiązany do tego, by pracownik na danym stanowisku miał takie warunki, które nie zagrażają jego zdrowiu oraz życiu i które są w stanie zapewnić mu pełną higienę pracy.

Nasza firma realizuje szkolenia BHP dla pracowników i osób, których zadaniem w danych zakładach pracy jest dbanie o aspekt bezpieczeństwa i higieny dla wszystkich zatrudnionych w takim miejscu osób. Wykonujemy nasze usługi kompleksowo, przekazując kursantom i uczestnikom szkoleń niezbędną wiedzę, jaka jest przydatna w realizacji swoich zadań na odpowiednim stanowisku. Nasze szkolenia z BHP realizowane są między innymi w Goleniowie, w Świnoujściu, w Nowogardzie, jak również i w mieście Wolin.

Reprezentacja Klienta

przed organami administracji publicznej, atrakcyjne ceny

Profesjonalna obsługa

podatkowa, finansowo księgowa oraz kadrowo płacowa, elastyczny czas pracy

Wiedza

doświadczenie, zaangażowanie, Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów

Kompleksowe szkolenia BHP

Nasze szkolenia BHP to kompleksowe usługi, na które składa się szeroki wachlarz działań. Na takich szkoleniach uczestnicy dowiedzą się, jak powinna być organizowana praca, aby mogła ona odbywać się w warunkach higienicznych i bezpiecznych. Wskazane zostaną istotne informacje dotyczące zgłaszania uchybień i kontrolowania działań związanych z poprawą BHP. Takie szkolenia obejmują również zagadnienia, które związane są z zapobieganiem wypadkom przy pracy oraz chorobom zawodowym. Co istotne, to także wskazanie, jak ważna jest ochrona kobiet w ciąży, pracowników młodocianych czy osób niepełnosprawnych. Nasze szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy to przekazanie fachowej wiedzy teoretycznej, która jest zgodne z zaleceniami społecznego inspektora pracy, co do których powinien stosować się absolutnie każdy pracodawca. Nasze szkolenia są pełne przydatnej wiedzy i niezbędnych informacji. Staramy się robić wszystko, aby kursy były ciekawe, tak, aby uczestnicy szkoleń mogli wynieść z nich istotną wiedzę.

Akces – specjaliści od BHP

Kluczem do sukcesu jest zawsze kadra pracowników, dlatego też w naszych szeregach zasiadają najlepsi specjaliści od BHP, którzy dokładają wszelkich starań, aby szkolenia BHP były prowadzone na najwyższym poziomie, z pełną satysfakcją dla właścicieli firm i zadowoleniem dla uczestników naszych szkoleń.

Zapraszamy na zapisy

Zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy, wierząc, iż nasze szkolenia BHP okażą się być doskonałą formą spotkań z pracownikami firmy, mając zawsze na uwadze ich dobro, kwestię bezpieczeństwa na danych stanowiskach pracy i zapewnienie higieny pracy, która znacząco wpływa na jej wykonywanie. My stawiamy na profesjonalizm i to właśnie możemy Państwu zaoferować.