Zespół

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych profesjonalistów, dla których praca w obszarze prawa podatkowego i księgowości jest pasją. Dzięki rzetelności i potwierdzonej skuteczności, bardzo szybko zdobyliśmy zaufanie kolejnych przedsiębiorców na terenie całej Polski. Naszym priorytetem jest dostarczanie przedsiębiorcom kompleksowej obsługi w zakresie księgowości oraz pełne doradztwo w sferze funkcjonowania i rozwijania biznesu.

Agnieszka Drewniok-Olszewska – Posiadam certyfikat Ministerstw Finansów do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych Nr 45846/2010.

Jestem absolwentką studiów magisterskich Wydziału Ekonomii o specjalności finanse i rachunkowość Akademii Rolniczej w Szczecinie , ukończyłam studia podyplomowe Doradztwo i Rachunkowość Podatkowa Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.  Studentka uzupełniających studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Prawa i Administracji.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia i kursy. W Instytucie Studiów Podatkowych Profesora Witolda Modzelewskiego ukończyłam kurs dla Ekspertów Księgowych i Doradców Podatkowych.

W pracy cechuje mnie spokój i ogromne zaangażowanie dzięki czemu moja praca stała się moją pasją.

Marta Wypart – jestem absolwentką studiów magisterskich o specjalności rachunkowość i finanse w jednostkach gospodarczych. Już w trakcie studiów rozpoczęłam pracę w biurze rachunkowym „Akces”, dzięki czemu mogłam połączyć teorię z praktyką. W pracy zajmuję się rachunkowością małych i średnich firm.

Jestem osobą wesołą, ambitną, ale też zorganizowaną i skrupulatną. Wszystkie te cechy pozwalają mi dobrze wykonywać moje obowiązki. Wolny czas najczęściej spędzam z bliskimi, a najbardziej relaksuję się przy dobrym filmie lub książce.

Monika Włodarczyk – jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higiena Pracy. W biurze rachunkowym zajmuję się tematami związanymi z kadrami i płacami. W pracy cechuje mnie zaangażowanie, systematyczność oraz chęć zdobywania wiedzy. Wolny czas spędzam z rodziną. Lubię aktywny wypoczynek oraz ciekawą książkę.

Daria Gezella – Jestem absolwentką studiów magisterskich Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem, ponadto ukończyłam studia licencjackie na kierunku Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Szczecińskim.
Finansami przedsiębiorstw i księgowością zajmuję się od 2007 roku, od 2015 roku zawodowo.
W pracy cechuje mnie systematyczność, rzetelność oraz pełne zaangażowanie w powierzone mi zadania.
Po pracy każdą wolną chwilę spędzam z rodziną, lubię eksperymentować w kuchni, spędzać czas na świeżym powietrzu, a wieczorami sięgam po ciekawą książkę. 

Iwona Radel – jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „finanse i rachunkowość”. Moje cechy charakteru to opanowanie i dokładność, co przydaje się w pracy. Do moich obowiązków biurowych należy między innymi księgowanie dokumentów, a ciągłe zmiany w przepisach zachęcają do udoskonalania wiedzy.

Sylwia Brzezińska – jestem absolwentką Akademii Rolniczej w Szczecinie. W biurze rachunkowym „Akces” zajmuję się sprawami kadrowo-płacowymi, co sprawia mi wielką przyjemność. Jestem osobą pogodną i przyjaźnie nastawioną do ludzi. Uważam, że z uśmiechem i życzliwością żyje się łatwiej.
Wolny czas uwielbiam spędzać z najbliższymi, na łonie natury, z dobrą książką i humorem. Jestem wielką fanką siatkówki. Mecze naszej reprezentacji to dla mnie zawsze wielkie przeżycia.

Ewelina Skrzypińska – jestem absolwentką Technikum Ekonomicznego. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w 2010 roku, ale dopiero kilka lat temu, gdy wróciłam do księgowości po krótkiej przerwie odkryłam, ile satysfakcji daje mi jej wykonywanie.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie. Moją pasją są zajęcia kolarstwa halowego, siłownia oraz mecze piłki nożnej, ale nie stronię również od ciekawej lektury czy filmu.

Emilia Olszewska – Jestem studentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Finanse i rachunkowość, praca w Kancelarii podatkowej AKCES  umożliwia mi już na starcie mojej kariery zawodowej zdobycie doświadczenia w dziedzinie księgowości.

Jestem osobą systematyczną  co znacznie ułatwia mi pogłębianie wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości.

Wolny czas spędzam bardzo aktywnie w gronie  znajomych, cenię sobie dobrą literaturę.

Paulina Kaczmarek – jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Praca w biurze rachunkowym dała mi możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy, którą w przyszłości planuję poszerzać.

W pracy na co dzień zajmuję się sprawami kadrowymi, a dokładność i chęć do pracy bardzo mi w tym pomagają.
Czas wolny lubię spędzać aktywnie, a dni, które mogę poświecić dla siebie przeznaczam na wyjazdy do schroniska dla bezdomnych zwierząt.